24 Kasım 2014 Pazartesi

CHPden Öğretmenlere Nöbet Ücreti Ödenmesi İçin Kanun Teklifi

Bakan Kılıç: Gençler Kahve Köşelerinde Belirsizliğe Sürüklenmeyecek

BAKAN KILIÇ: GENÇLER KAHVE KÖŞELERİNDE BELİRSİZLİĞE SÜRÜKLENMEYECEK - Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, “Yolu gençlik merkezlerinden geçen bir gencimizin Türkiye’nin herhangi bir yerinde polise molotof kokteyli atması, sprey boyalarla belediye otobüslerinin üzerine bölücü sloganlar yazması mümkün değildir.

18 Aralık 2013 Çarşamba 19:30
Bu haber 26 kez okundu
Bakan Kılıç: Gençler Kahve Köşelerinde Belirsizliğe Sürüklenmeyecek

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, "Yolu gençlik merkezlerinden geçen bir gencimizin Türkiyenin herhangi bir yerinde polise molotof kokteyli atması, sprey boyalarla belediye otobüslerinin üzerine bölücü sloganlar yazması mümkün değildir. Gençler kahve köşelerinde belirsizliğe sürüklenmeyecek" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsunun Bafra ilçesinde Gençlik Merkezinin açılışını yaptı, Alaçam ilçesinde ise Gençlik Merkezinin temelini attı. Bakan Suat Kılıç Bafraya gelişinde Bafra Kaymakamı Ali Katırcı, Garnizon Komutanı İlhan Güngör, Belediye Başkanı Zihni Şahin ve partililer tarafından karşılandı. Bafra Gençlik Merkezinin açılış töreninde yaptığı konuşmada, Bafraya kapalı yüzme havuzu ve yeni stadyumun ihalesinin yapıldığını ve inşaatına başlandığını söyleyen Kılıça gençler, "Gençlik seninle gurur duyuyor" sloganları attı.

"Bunların hepsi sizlerin için" diyen Bakan Kılıç, "Bu gençlik merkezlerimiz gençlerimizin yeni limanı olacak. Gençlik merkezleri gençlerin yeni sığınağı olacak. Gençlik merkezleri gençlerin evden sonra, okuldan sonraki durağı olacak, uğrak yeri olacak. Yolu gençlik merkezlerinden geçen bir gencimizin Türkiyenin herhangi bir yerinde polise molotofkokteyli atması mümkün değildir. Yolu gençlik merkezlerinden geçen herhangi bir gencimizin Türkiyenin herhangi bir yerinde sprey boyalarla belediye otobüslerinin üzerine bölücü sloganlar yazması mümkün değildir. Buralardan yolu geçen gençlerimiz anne-babaya itaati olan, topluma saygısı olan, çevreye duyarlılığı olan nesiller olarak yetişecek. Buradan yetişen nesiller Türkiyenin her yerinde tek vatan, tek devlet, tek bayrak ve tek millet diyen nesiller olacak. Gençler kahve köşelerinde belirsizliğe sürüklenmeyecek" diye konuştu.

Bakan Kılıçın konuşmasının ardından protokolle birlikte Gençlik Merkezinin açılışını yaptı

ALAÇAMA GENÇLİK MERKEZİ

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve beraberindekiler Alaçam ilçesine geçerek burada yapılacak olan Gençlik Merkezinin temel atma törenine katıldı. İlçe protokolü tarafında karşılanan Bakan Kılıç, burada yaptığı konuşmada, Samsun ve ilçelerine yapılan hizmetlerin devam edeceğini söyledi. Bakan Kılıç, kendisini sloganlar atarak alkışlayan üniversite öğrencilerine önce nasihat etti sonra yurt sözü verdi. Kılıç şöyle konuştu:

"İlkokuldan başka talebi olmayan Alaçama bir yüksek okul kazandırdık. Ne mutlu ki o yüksek okul yeni yeni bölümleriyle her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bura da Gençlik Merkezinin temeli atacağız ve 5-6 ay içerisinde tamamlayacağız ve gençlerin hizmetine sunulacak. Alaçam ilçemize bir de üniversite öğrenci yurdunu kazandırmaya bugün burada söz vermiş oluyorum."

Bakan Kılıçın konuşmasının ardından Alaçam Gençlik Merkezinin temeli atıldı. - SAMSUN

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Takımlısınız ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV