Helikopterle Evlenme Teklifi Etti
banner33

Havadan inen evlilik teklifi hem gelin adayını hem çevredeki vatandaşları şaşırttı. Havadan inen yüzük ve çiçeği alıp diz çökerek sevgilisine uzatırken "Benimle evlenir misin?" diyen Onur Sezen, "Evet" cevabını alınca çevredeki vatandaşlar da genç çifti alkış yağmuruna tuttu.

Balıkesirdeki ilginç olay Toplu Taşıma Merkezinde gerçekleşti. Muhasebecilik yapan Onur Sezen, kız arkadaşı Nihan Kutluözoğlunu bir yakının nikah törenine gitmek üzere Toplu Taşıma Merkezine çağırdı. Sabah saatlerinde hazırlıklarına başlayan Onur Sezen, Göktürk Medyanın sahibi olan arkadaşı Erkan Yıldızdan yardım istedi. Balıkesirde tek helikopter kamerasına sahip Yıldız, mutlu çiftin evlenme teklifi anı için helikopter kamerasıyla hazırlık yaptı. Genç sevgiliye verilmek üzere alınan tek taş pırlanta yüzük ile bir buket çiçek hazırlanıp helikopter kamerasına iliştirildi. Nikah davetine gitmek üzere toplu taşıma merkezine gelen Nihan Kutluözoğlu buluştuğu erkek arkadaşı ile sohbet ederken ne olduğunu anlamadığı bir anda havadan yaklaşan cismi görünce şaşırdı. Çevredeki vatandaşların da dikkat kesildiği olayda Onur Sezen yaklaşan helikopterin altındaki Çiçekli paketi kesip aldıktan sonra sevgilisine dönüp önünde diz çökerek herkesin önünde tek taş yüzüğü uzatarak evlenme teklifinde bulundu. Gördüklerine inanamayan ve büyük şaşkınlık yaşayan genç kız evlenme teklifine, "Evet, kabul ediyorum" diyerek aldığı sürpriz teklif için sevgilisine sarılarak teşekkür etti.

YAZIN DÜĞÜN VAR

Balıkesirde bir gıda firmasında çalışan Nihan Kutluözoğluna ikinci sürpriz ise üzerinde, "Benimle Evlenir Misin?" yazan pankart oldu. Konfetiler eşliğindeki evlilik teklifi helikopter ile havadan çekilen görüntüler ile de tarihe geçti. İHAya konuşan gelin adayı Nihan Kutluözoğlu, "Çok büyük bir sürpriz yaşadım. Çok değişik duygular içindeyim, çok mutlu oldum dedi. "Düğün ne zaman?" sorusuna, "Kısmet" diye cevap veren Kutluözoğlunun cevabını damat adayı Onur Sezen, "Düğün yaza" diyerek son noktayı koydu.

Organizasyonun sonunda Onur Sezen, evlenme teklifi için kendisine yardımcı olan herkese teşekkür etti.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×