Muhsiz Yazıcıoğlunun Son Namazı
banner31

BBP kurucularından, Erzurum Eski İl Başkanı ve MKYK eski üyesi Emrullah Önalan, dün Yazıcıoğlu davasının seyrini değiştirecek bilgiler verdi. Önalan, Muhsin Yazıcıoğlunun helikopterinin düşmesinin hemen sonrasında çekildiği iddia edilen görüntüleri izlediğini iddia etti.

"ÜZERİNDE BEYAZ GÖMLEĞİ VARDI"

Önalan açıklamasında "Israrlarıma karşılık sisli bir havada çekilmiş çok kısa bir kayıt izlettiler. Muhtemelen görüntüyü çeken kişi yürüyordu. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlunun elleri havada sanki son bir kez dua ediyormuş gibiydi. Arkadan çekilmiş bir görüntüydü. Açıkçası profesyonel çekilmiş bir görüntü değildi. Cep telefonuyla ya da boyundan askılığı olan amatör bir kamerayla çekilmiş. Yürürken çekilmişti. Yürürken çıkan ses görüntüye yansıyordu üstelik hareket halinde bir görüntüydü. Muhsin Yazıcıoğlunun sırtı dönük, 3 kişi başında duruyordu. Üzerinde beyaz gömleği vardı" ifadelerine yer verdi.

"NAMAZ KILMA POZİSYONUNDA GÖRÜNÜYOR"

Yazıcıoğlunun yanında 4-5 kişinin beklediğini ifade eden Önalan şöyle devam etti: "Gizli çekilmiş bir görüntü gibiydi. Uzun bir görüntü olabilir ama bana sadece yaklaşık 15 saniyelik bir bölümü izlettiler." diyen Emrullah Önalanın bu sözlerinin sonrasında internete düşen bir bir görüntüde karlı bir alanda kamuflaj giymiş 4-5 kişinin yanında beyaz gömlekli bir kişi yere diz çökmüş namaz kılma pozisyonunda görünüyor."

Bu açıklamalar sonrası yayınlanan bir fotoğraf karesi Önalanın anlattıklarını destekler nitelikte...

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×