Bülent Ersoyun Bayılması Sosyal Medyayı Kırdı Geçirdi
banner32

Önceki akşam canlı yayında baygınlık geçiren Bülent Ersoy, gündem yarattı. Divanın önce yere çömelip ardından yavaşça uzanması ve son olarak da elini artistik bir hareketle başına koyması; sosyal medyayı salladı!

SEVENLERİM ÜZÜLMESİN

Kendine geldikten sonra "Tansiyonum yükseldi" diyerek baygınlığının gerekçesini açıklayan ünlü sanatçı, kimseyi kendisine inandıramadı. Diva ise program sonrası rahatsızlığıyla ilgili şunları söyledi: "Bayıldım bir anda. Şarkı mı uğursuz geldi acaba bilmiyorum! Sevenlerim üzülmesin."

DAHA ÖNCE DE GAZ ÇIKARDI

Dünden beri bayılışıyla ilgili binlerce espri yapılan Bülent Ersoyun düşüş anının videosu da internette defalarca tıklandı ve paylaşıldı. Sosyal paylaşım sitesi Twitterda Türkiye gündemine yerleşen Diva için "Biz de bayıldık ama gülmekten" gibi espriler yapıldı. Bu arada daha önce de canlı yayında gaz çıkaran Bülent Ersoy, böylece bir kez daha Türk televizyon tarihine geçmiş oldu.

DEPREM ETKİSİ!

Ayılana gazoz, bayılan Bülent Ersoya lahmacun.

Bülent Ersoyun canlı yayında bayılıp düşmesi Marmara depremini etkiler mi? Ayrıntılar az sonra... (Zaytung)

Ayılana gazoz, bayılan Bülent Ersoya lahmacun.

Divanın şovuna katılanların verilmiş sadakası varmış; birinin üzerine de düşebilirdi. Buna da şükür.

Şov dünyası için tam bir şaheserdir. Emmi çömmesiyle başlayan bir hareketi Banu Alkan uzanmasıyla tamamlamak ciddi bir yetenek gerektiriyor. Stüdyoda karadelik açılmasına sebep olmuştur. Yalnız çok estetik bir düşüş, Kuğu Gölü Balesi zarafetinde.

Bülent Ersoy, önceki gün sadece 2 kilo et, 3 tabak mantı yemiş. Bünyesi zayıf düşmüştür tabii.

Bence yediği 5 kilo somon balığını sindirememiş, ondandır.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×