Gülben'in gizli aşkı kim?
banner34
 Son günlerde evliliği ve boşanma haberleri ile gündemde olan Gülben Ergen telefonundan 'Sen canımsın benim, şahdamarım mısın sen benim, sahip misin sen bana?, rengim sensin, canım o benim' mesajları atarken kameralara fena yakalandı.

www.habertum.com

TNT televizyonunda ekrana gelen 'Kırmızı Halı 'magazin programı, Ergen'in bu mesajlarını saniye saniye görüntülemeyi başardı.

ETRAFINDAKİLERE GÖZÜNÜ KAPADI

Uzun zamandır bir sevgilisi olduğu konuşulan ve ne zaman ortaya çıkacağı merakla beklenen, Mustafa Erdoğan'la boşanma davası devam eden Gülben Ergen, katıldığı özel davette basın mensupları ve konukların önünde sevgilisine aşk mesajları atarken yakalandı.

Eşiyle boşanma aşamasında olan, üç çocuk annesi Gülben Ergen, etrafında olanlara gözünü kapadı ve dakikalarca esrarengiz sevgilisiyle mesajlaştı.

ŞAHDAMARIM MISIN BENİM?

Gülben Ergen'in sevgilisine attığı mesajların içinde birbirinde farklı aşk sözcükleri vardı. Ancak etrafında onlarca kameraman ve foto muhabirinin olması ünlü sanatçıyı hiç de rahatsız etmedi. Basın mensuplarına aldırış etmeyen ünlü sanatçının aşk mesajları birbirini kovaladı. Sevgilisine 'Sahip misin sen bana ' mesajını attı önce.. Ancak yanıtını beklemeden çok daha iddialı olan ikinci mesajını gönderdi. 'Sen şahdamarım mısın benim?'

YENİ1HAYAT

Gülben Ergen'in gizemli sevgilisine gönderdiği mesajlar sosyal medyada da gecenin en çok konuşulan konusu oldu. Gülben Ergen de haberin ardından şu tweet'i attı: YENİ1HAYAT


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×