26 Kasım 2014 Çarşamba

CHPden Öğretmenlere Nöbet Ücreti Ödenmesi İçin Kanun Teklifi

BDP Kurtalanda Seçim Çalışmalarına Başladı

BDP KURTALANDA SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI - BDP Kurtalan ilçe örgütü, yapılacak olan yerel seçim çalışmaları için halkla toplantı düzenledi.

02 Ocak 2014 Perşembe 21:33
Bu haber 51 kez okundu
BDP Kurtalanda Seçim Çalışmalarına Başladı

BDP Kurtalan ilçe örgütü 29 Mart 2014te yapılacak olan yerel seçim çalışmaları için BDP Kurtalan İlçe örgütü konferans salonunda halkla toplantısı düzenledi. Düzenlenen toplantıya Kurtalan Belediye Başkanı Necat Yılmaz, Eş Başkan Hatice Seviptekin, Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan BDP Kurtalan ilçe örgütü yöneticisi Hüseyin Karataş, 2014 yerel seçimleri Kürt halkı için referandum niteliği taşıdığını bunun için Kürt halkının birliğini sağlaması gerektiğini ifade etti. Kürt halkı bu seçimle birlikte kendi özgürlüğüne bir adım daha yaklaşacağını bu konuda herkesin bu gözle bakması gerektiğini belirten Karataş "BDP Belediyeleri hiçbir zaman düzen belediyesi olmadılar ve bundan sonrada olmayacaklar çünkü BDP Belediyelerimiz Kürt hareketinin verdiği mücadelelerle kurulmuştur. Kürt halkı kendi değerlerini her zaman koruması bilen bilinçli bir halktır. Onun için 29 Martta Kürt halkı kazanacaktır ve mücadelesini en yüksek seviyelere çıkartacaktır" dedi.

Karataş"bu gün seçim startını vererek çalışmalarımıza başlayacağız ve gecemizi gündüzümüze katarak buradaki sistem partilerini tabela partileri yapacağız" diye konuştu.
Ardından BDP Kurtalan Belediye eş adayları Hatice Seviptekin ve Necat Yılmaz kısa bir konuşma yaptı. Toplantı halkın soru ve önerileriyle son buldu.

Muhabir: M. Yücel DURAK

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi Takımlısınız ?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
e-gazete
  • Haber Sistemi DEMO v5 - 08 Ekim 2011Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV